Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Fujitsu kondigt Web3-ontwikkelplatform aan

08 februari 2023 - 11:09ActueelCloud & InfrastructuurFujitsu
Rik Sanders

Het Japanse it-concern Fujitsu heeft een nieuw platform aangekondigd om Web3-ontwikkelaars te ondersteunen. Dit Fujitsu Web3 Acceleration Platform biedt een ontwikkelomgeving, op blockchain gebaseerde service api’s en high performance computing (hpc)-technologie voor startups, Fujitsu-partners en universiteiten die Web3-toepassingen en -diensten bouwen.

Web3 is het idee voor een nieuwe invulling van het world wide web. Het richt zich op een zogenaamd decentraal model, versus het eerder gecentraliseerde model dat vandaag de norm is. Concepten als decentralisatie en blockchain-technologie staan hoog op de agenda bij Web3, en dat heeft invloed op de ontwikkelaar.

Fujitsu biedt met Web3 Acceleration Platform een omgeving waarin gebruikers Web3-toepassingen kunnen ontwikkelen voor een breed scala aan use-cases, waaronder het beheer van digitale contentrechten, contracten, zakelijke transacties en processen.

Om een ecosysteem op te bouwen, verleent Fujitsu gratis toegang tot het Web3-platform aan geselecteerde deelnemers aan het wereldwijde partnerprogramma ‘Fujitsu Accelerator Program for CaaS’. Dit is de ‘computing-as-a-service’-suite van het bedrijf met hpc-applicaties en de Digital Annealer, Fujitsu’s ‘kantoor-quantumcomputer’. Vanaf maart 2023 kunnen programmapartners het platform in Japan in gebruik nemen om de beschikbaarheid daarna stapsgewijs uit te breiden naar partners wereldwijd.

Schema van Fujitsu Web 3 Acceleration Platform.

Meer over

BlockchainDienstenHPCStartups

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCloud & Infrastructuur

Fujitsu ontwerpt snelste quantumcomputersimulator

ActueelCloud & Infrastructuur

Nieuwe versie Fujitsu’s ‘kantoor’-quantumcomputer

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs