Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Hub van Orange Belgium moet digitale kloof dichten

22 juni 2022 - 09:18ActueelCarrièreOrange
William Visterin

Orange Belgium opent in hartje Brussel een Orange Digital Center. Het moet dienen als ondersteunings- en ontwikkelingscentrum waar iedereen digitale en ondernemersvaardigheden kan verwerven en uitbouwen.

Het was Petra De Sutter, vice-eersteminister en minister van Ambtenarenzaken, Overheidsbedrijven, Telecommunicatie en Post en Mari-Noëlle Jégo-Laveissière, deputy ceo van de Orange Groep, belast met de operationele activiteiten van Orange in Europa, die op de plechtigheid aanwezig waren.

Het Orange Digital Center is gratis toegankelijk voor iedereen die wil bijleren aan de hand van concrete projecten, opleidingen, workshops en conferenties voor de meest uiteenlopende doelgroepen: jongeren, mannen en vrouwen, al dan niet gekwalificeerd, studenten en werkzoekenden. Wat gaat er in het center gebeuren? ‘Activiteiten die gaan van digitale opleidingen tot het coachen van kleine bedrijven en startups aan de hand van reële trajecten rond persoonlijke en zakelijke groei’, klinkt het bij Orange.

Orange verbindt zich er intussen toe om tegen 2025 een Orange Digital Center te openen in alle landen waar het operationeel is. Het centrum zal dienen als overkoepelende instelling voor tal van verschillende initiatieven. Het is de bedoeling om een reëel netwerk van kansen uit te bouwen dat gedragen wordt door Orange Belgium en lokale partners. Bij die partners horen opleidingscentrum BeCode dat mee instaat voor de Digital Academy. Daarnaast is er vanuit Orange ook een Solidarity FabLab, een digitale productieworkshop waar je leert hoe je een 3d-printer, lasersnijmachine of digitale borduurmachine moet gebruiken.

Initiatieven

Al die initiatieven komen boven op andere programma’s van Orange, zoals Orange Fab, een acceleratorprogramma voor startups, dat net zijn vijfde seizoen heeft afgetrapt in België, met focus op vr/ar en de metaverse. Maar ook Orange Ventures, een (internationaal) programma van de Orange Group dat investeert in startups om hen te helpen door te groeien en internationaal te gaan.

Het is duidelijk tijd van initiatieven rond digitale inclusie. Vorige week stelde BNP Paribas Fortis en Proximus een initiatief rond digitale inclusie voor. Deze week was er ook al een digitale evaluatietool, een initiatief van Microsoft, Proximus en Agoria.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelInnovatie & Transformatie

Orange opent ook in Luik eigen 5G Lab

deal handen schudden overeenkomst contract
ActueelCloud & Infrastructuur

Orange Belgium rukt op in Wallonië met overname VOO

AchtergrondCloud & Infrastructuur

Orange ziet cloudadoptie nog groeien

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs