Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Duitsland

Visma begint aan Duits avontuur

13 januari 2023 - 11:27ActueelCloud & InfrastructuurVisma
Rik Sanders

De Noorse softwaregroep Visma richt zijn pijlen ook op de Duitse markt. De eerste overnames zijn gerapporteerd: de in Berlijn gevestigde softwarebedrijven H&H en BuchhaltungsButler.

Na eerder in Nederland via een buy-and-build-strategie een sterke positie te hebben opgebouwd en de entree op de Belgische en Franse it-markten wil Visma zich nu ook laten gelden in Duitsland. Een spannende markt, stelt Merete Hverven, bazin van het software-investeringsvehikel. Veel softwarebedrijven en hun klanten moeten nog de overgang naar de cloud maken. En nieuwe wetgeving, zoals de Onlinezugangsgesetz, zorgt voor een toenemende digitalisering van de overheidsadministratie en -diensten.  

In deze traditionele, gefragmenteerde markt ziet Visma dan ook kansen liggen. Dat leidde recent tot twee overnames: H&H en BuchhaltungsButler. H&H is een softwareleverancier voor gemeenten in Duitsland en biedt een enterprise resource planning (erp)-pakket voor boekhouding, facturering, begroting en belastinginning. BuchhaltungsButler levert online financiële beheersoftware voor kleine bedrijven met een focus op boekhoudkundige automatisering. Beide bedrijven blijven onder hun eigen naam actief op de Duitse markt.

Meer over

Overname

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCloud & Infrastructuur

Visma maakt debuut op Franse markt

ActueelCloud & Infrastructuur

Visma neemt Belgische Teamleader over

Geld groei financieel
ActueelGovernance & Privacy

Visma groeit door overnamegolf

ActueelCloud & Infrastructuur

Visma klaar voor groeispurt

ActueelSoftware Innovation

Noorse Visma neemt Belgische Use It Group over

ActueelCloud & Infrastructuur

Visma lijft Gentse Silverfin in

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs