Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
data analyse op device

Riverbed neemt Aternity over

29 juli 2016 - 12:06ActueelCloud & InfrastructuurRiverbed Technology
Kevin Stickens
Kevin Stickens

It-leverancier Riverbed Technology neemt Aternity over. Dat is een leverancier van monitoringoplossingen voor eindgebruikerservaringen en applicatieprestaties. De overname biedt Riverbed-klanten en -partners naar eigen zeggen een complete oplossing voor end-to-end inzicht in netwerk-, applicatie- en eindgebruikerservaringbeheer' De overname wordt naar verwachting voltooid in augustus 2016. Financiële voorwaarden van de overname worden niet bekendgemaakt.

Aternity is een pionier in het monitoren van eindgebruikerservaringen en monitort momenteel meer dan 1,7 miljoen mobiele, virtuele en desktop-endpoints. Op device gebaseerde monitoring is belangrijk voor het bepalen van de concrete eindgebruikerservaring, helemaal nu het gebruik van applicaties voor wat betreft plaats en platform, en de gebruikerstoegang tot applicaties steeds meer versplinteren.

De overname van Aternity zorgt ervoor dat klanten beschikken over een toonaangevende oplossing voor eindgebruikerservaring- en op device gebaseerde monitoring. Dit zorgt voor inzicht in alle mobiele, virtuele en desktop-devices, en in alle applicaties inclusief cloud- en SaaS-applicaties. Riverbed zal Aternity-oplossingen bieden binnen zijn eigen partnerecosysteem.

Meer over

Business Intelligence

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Deal handen schudden overname
ActueelCloud & Infrastructuur

Riverbed rondt overname Xirrus af

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs