Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Nieuw kantoor

IBM steekt 178 miljoen euro in Watson IoT-kantoor

05 oktober 2016 - 09:41ActueelCloud & InfrastructuurIBM
Suzanne Martens

IBM kondigt een Watson Internet of Things (IoT) hoofdkantoor in München aan. Hier wordt 178 miljoen euro in geïnvesteerd. Dit is naar eigen zeggen één van de grotere investeringen van IBM in Europa.

IBM ervaart een stijgende vraag naar toepassingen die het internet of things en de data die erdoor gegeneerd wordt van artificial intelligence en cognitieve technologieën te voorzien. Het bedrijf investeert daarom drie miljard dollar om de cognitieve Watson-technologie toe te passen op het internet of things.

Een onderdeel van de investering is de oprichting van een internet of things (IoT)-hoofdkantoor in München. Daar wordt tweehonderd miljoen dollar (omgerekend 178 miljoen euro) in gestoken. Op het Duitse kantoor gaan ruim duizend onderzoekers, ontwikkelaars en businessexperts werken aan de toepassingen van Watson in onder meer de productie en zorg.

Onbemande drones

Het Nederlandse Aerialtronics gebruikt Watson voor zijn onbemande drones. Die droners voeren inspecties en metingen uit op moeilijk begaanbare plekken, zoals windturbines, booreilanden en hoogspanningslijnen. De HD-camera’s, gecombineerd met Watson’s herkenningstechnologie, maken het mogelijk om patronen te ontdekken in het dagelijkse stadsverkeer of miljoenen hectaren landbouwgrond.

Meer over

Computing Everywhere

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Kwantum
ActueelCarrière

IBM laat wetenschapper toe tot kwantumcomputer

Arts met stethoscoop
ActueelInnovatie & Transformatie

IBM Watson kiest foute kankerbehandeling

ActueelCarrière

Watson-strateeg Marc Teerlink verlaat IBM

Onderzoek security
ActueelInnovatie & Transformatie

Keep Contact houdt pers in de gaten met Watson

ActueelData & AI

IBM en Salesforce bieden AI-oplossing

ActueelInnovatie & Transformatie

Supercomputer Watson vervangt verzekeringspersoneel

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs