Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Belgie en Nederland

Nederlands Adeptiv in Belgische handen bij Springbok

31 december 2020 - 13:08ActueelCloud & Infrastructuur
Suzanne Martens

De Belgische marketinggroep Springbok neemt de Nederlandse branchegenoot Adeptiv over. De partijen ontwikkelen klantervaringen door data, technologie en creativiteit te combineren. Via de overname ontstaat een internationale organisatie met 280 medewerkers. Dit moet bijdragen aan de groeiambities.

Adeptiv uit Den Bosch creëert klantervaringen dopr data, technologie, creatie en media te combineren. Dat doet het voor klanten zoals T-Mobile, Hema en de Efteling. De organisatie was tot voor kort een dochter van PostNL en voert labels zoals Searchresult, Yourzine, Kernel en Uptmz.

De Nederlandse organisatie komt nu in handen van Springbok. Dat bedrijf, opgericht in 2014, levert klantervaringen door data, technologie, creatie en media te combineren. Vanuit de kantoren in Mechelen, Brussel, Parijs en Amsterdam bedient het onder meer Mercedes, Bridgestone en Engie als klanten. De organisatie heeft 120 medewerkers in dienst.

De overname leidt tot schaalvergroting en biedt toegang tot extra expertise. Hiermee verachten de partijen hun groeiambities te realiseren.

De huidige directieleden van Adeptiv worden aandeelhouders in de nieuwe groep.

Meer over

Overname

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Puzzel
ActueelData & AI

Springbok neemt Rise + Shine over

ActueelData & AI

Springbok investeert in Hasseltse ai-startup

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs