Marc Vael chief information security officer Esko

Dit artikel delen:
Marc Vael Chief Information Security Officer Esko

Marc Vael verlaat Smals en trekt naar Esko. Hij gaat er aan de slag als wereldwijd chief information security officer.

Esko is een internationaal opererende grafisch bedrijf dat zich specialiseert in packaging. Esko maakt deel uit van moederbedrijf Danaher. Het bedrijf ontstond enkele jaren geleden uit de fusie van Barco Graphics en het Deense Purup-Eskofot.

Vael begint op 1 oktober bij Esko. Hij staat er in voor zowel security van de it operations als voor de security binnen het productaanbod naar klanten toe. 'Esko heeft altijd een focus gelegd op security. Maar in de hyper-geconnecteerde wereld en tumultueuze it-omgeving van vandaag kan zelfs nog meer worden gedaan om de security te verhogen voor onze interne operaties en producten. Met name wanneer het is gerelateerd met cloud applicaties.'

Voorheen was hij werkzaam bij Smals als chief information security officer (voor klanten) en chief audit executive. Vael is sinds 2012 ook voorzitter van ISACA in ons land.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2017-09-26T20:11:00.000Z William Visterin


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.