Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Ericsson

Ericsson ziet via 5G nieuwe kansen voor bedrijven

30 november 2015 - 08:24ActueelCloud & InfrastructuurEricsson
Kevin Stickens
Kevin Stickens

De Zweedse telecomspecialist Ericsson, met een vestiging in België die wordt geleid door Saskia Van Uffelen, presenteerde onlangs het Ericsson Mobility Rapport. Dit geeft een inzicht in de toekomst van 5G-netwerken.

5G maakt het mogelijk nieuwe toestellen en systemen te gebruiken in het internet of things (IoT). Hierdoor onstaan geheel nieuwe mogelijkheden voor bedrijven. Voorts laat het rapport een stevige vooruitgang in de videoconsumptie zien. Ook het wereldwijde dataverkeer blijft stevig stijgen.

‘5G gaat over meer dan alleen snellere mobiele diensten’, zegt Saskia Van Uffelen. ‘Het maakt nieuwe diensten en systemen met betrekking tot the internet of things mogelijk. Zo heeft Ericsson een prototype ‘testbed’ gebouwd om 5G-netwerkfuncties en data-analyses toe te passen op het openbaar vervoer, waardoor die brandstof kunnen besparen, files vermijden en een lagere impact hebben op het milieu. 5G wordt echt belangrijk voor de maatschappij zodra de mogelijkheden worden omgezet van theorie naar praktijk. Deze toepassingen zullen dan ook impact hebben op het grote publiek.’

Meer over

NetwerkenTelecom

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

5G
ActueelCloud & Infrastructuur

Ericsson introduceert 5G-platform

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs