Moederbedrijf Mobistar overweegt Franse fusie

Dit artikel delen:
puzzel

Orange, het moederbedrijf van Mobistar, en Bouygues bevestigen dat er gesprekken lopende zijn over een mogelijke fusie in Frankrijk. Het zou om een zeer aanzienlijke fusie gaan in de Franse telecomsector, die echter nog op zeer losse schroeven staat.

Bouygues is de bouw- en industriegroep die wordt aangestuurd door Martin Bouygues. Het is met Bouygues Telecom de derde grootste telecomspeler in Frankrijk. Orange is er marktleider.

Geruchten rond deze overname circuleren al een tijdje, maar een positief resultaat is verre van zeker. Dat geven beide partijen ook aan.

Eerder werd Bouygues al genoemd in een mogelijk overnamedossier. In juni 2015 wees Bouygues nog een bod van Numericable-SFR af. Dat waardeerde de onderneming op minimaal 10 miljard. 

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-01-06T08:39:00.000Z Kevin Stickens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.