B-token komt met augmented reality-app

Dit artikel delen:
cloud telefonie

B-token uit Kempen, specialist in gepersonaliseerde jetons, heeft een app ontwikkeld op basis van augmented reality. Door de app boven een jeton te houden, komt de munt helemaal tot leven.

Via de Smart Token wordt beroep gedaan op augmented reality-technologie. 'We maken van een analoge jeton een slim product door de combinatie te maken van een fysiek voorwerp met een digitale techniek. We werken al jaren samen met universiteiten en onderzoekscentra en deze realisatie vloeit daaruit voort', aldus Nathalie Breugelmans, de directrice van B-token. Met dit nieuwe product mikt het bedrijf vooral op grote bedrijven voor hun marketing of educatie.

B-token introduceert de app op twee beurzen: de PSI-beurs in Düsseldorf van 13 tot 15 januari en op PPAI in Las Vegas van 12 tot 14 januari 2016. De app is daarmee beschikbaar in zestig landen.

Smart Token app van B-token

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-01-06T15:03:00.000Z Kevin Stickens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.