Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Google Pay-app wordt Google Wallet

21 juli 2022 - 10:45ActueelCloud & InfrastructuurGoogle
Rik Sanders

De Google Pay-app is omgedoopt tot Google Wallet. In de komende twee dagen komt de nieuwe Google Wallet-applicatie op Android en Wear OS beschikbaar voor alle gebruikers in België. Bij gebruikers die automatische updates hebben ingeschakeld, wordt hun app vanzelf bijgewerkt naar Google Wallet. Gebruikers zonder automatische updates kunnen hun digitale portemonnee handmatig updaten vanuit de Play Store.

Google wil via de Wallet-app de manier waarop gebruikers hun digitale items en transacties op hun mobiele telefoon bewaren, vergemakkelijken. Denk aan het op een veilige en eenvoudige manier bewaren en raadplegen van digitale autosleutels, tickets, id’s en vaccinatiegegevens.

Google Wallet biedt de mogelijkheid om een privacy-ervaring te creëren die past bij de gebruiker. Persoonlijke informatie zal niet worden gedeeld zonder voorafgaande toestemming, aldus de fabrikant. Bovendien is het mogelijk om bij verlies of diefstal de telefoon terug te vinden, te blokkeren of zelfs de gegevens te wissen via de tool Find My Device.

Daarnaast is het cloudconcern bezig met de ontwikkeling van integraties met andere Google-apps en -services. Gebruikers die bijvoorbeeld een online-busticket kopen, kunnen hun ticket en saldo raadplegen wanneer ze een route zoeken in Google Maps. Ook kunnen ze, indien nodig, hun kaartje opwaarderen via een geïntegreerde knop.

Meer over

AppsPrivacy

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Handen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Vier doden bij brand Egyptisch datacenter

    ActueelData & AI

    Kort: Bedrijven schalen gebruik agentic ai op, Panasonic helpt The AA (en meer)

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kevlinx en Colt zetten in op ai-datacenter in Brussel

    Groen licht
    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs