Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

‘Politici lopen achterop met digitalisering’

Sophie Wilmès
18 mei 2018 - 07:35ActueelCloud & Infrastructuur
Luc Blyaert
Luc Blyaert

‘Politici lopen fors achterop als het over digitale transformatie gaat. En ik geef toe, ik maak er ook deel van uit.’ Dat vertelde federaal budgetminister Sophie Wilmès tijdens de keynote op het jaarlijkse BeCommerce Awards event in het Koloniënpalais in Tervuren.

Wilmès brak ook een lans voor meer meisjes in computerwetenschappen. ‘Vandaag kiest amper 6 procent van de meisjes voor die richting. Daar moeten we dringend iets aan doen.’

BeCommerce voorzitter Patricia Ceysens gaf de aftrap voor de jaarlijkse hoogmis van de webwinkels. Newpharma, Belfius en Replace Direct werden de grote winnaars.  

Newpharma heeft de overall award 2018 gewonnen op het jaarlijkse BeCommerce Awards-event in het Koloniënpalais. Het won eveneens de cross-border-award en de Health & Beauty-award. Replace Direct, dat zich toelegt op de  vervanging van technologie-onderdelen, haalde ook twee awards binnen: de Green Circular Award en de Multimedia Award. Ook Belfius glunderde met de Financial Services en de Omnichannel Award. Het telt vandaag 1,2 miljoen gebruikers van de Belfius app.

Proximus trok voor de tweede keer op rij de telecom-award binnen en de Nationale Lotterij de Tickets Awards. 16 procent van de inkomsten van de Nationale Lotterij worden online binnengehaald. Andere prijzen waren voor 123inkt.be, Drive Now, Paprika, de Bijenkorf, Modern Blocks, Vavabid,Klium en Vente-exclusive. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    startpagina W10
    Cloud & Infrastructuur

    Vier op de tien nog op Windows 10

    Cloud & Infrastructuur

    Ondersteuning Windows 10 gestopt; problemen in zicht

    Europese aanbesteding Europa vlaggen
    Cloud & Infrastructuur

    EU grijpt nog niet in tegen Microsofts cloudlicenties op Google en AWS

    Cloud & Infrastructuur

    ‘Zo krijgen we nooit Europese kampioenen’

    Cloud & Infrastructuur

    SAP en AWS bundelen krachten voor Europese datasoevereiniteit

    Innovatie & Transformatie

    Imec meldt doorbraak in quantumcomputing

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs