Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Intigriti-platform verdubbelt op jaar tijd

21 januari 2021 - 09:10ActueelCarrièreIntigriti
William Visterin

Op een jaar tijd ging het Belgische ethische hackersplatform Intigriti van 10.000 naar 25.000 aangesloten ethische hackers. Die zitten in ruim 130 landen, vertelt Inti De Ceukelaire, medeoprichter van Intigriti en de jongste IT Person of the Year van Computable.

Intigriti brengt ethische hackers en bedrijven met elkaar in contact. Zo speuren de hackers naar beveiliginslekken of -onvolmaaktheden. ‘Wij hebben met Intigriti vandaag 25.000 geregistreerde hackers. Daarvan zijn er ongeveer zevenduizend echt actief op regelmatige basis. Zeg maar hackers die minstens één geldige kwetsbaarheid vinden elke drie maanden’, aldus De Ceukelaire.

‘Onze hackers bevinden zich wereldwijd in meer dan 130 landen. Dat gaat tot in Indonesië, Nepal of Zuid-Amerika’, stelt hij.

Red bull

Het bedrijf kreeg in het najaar van 2020 ongeveer vier miljoen euro extra funding. Volgens De Ceukelaire concurreert Intigriti vooral met twee Amerikaanse hackers platformen en een Europees. ‘Al hebben we er ook goede relaties mee.’

De klantenbasis van Intigriti wordt verder uitgebreid met bekende organisaties. ‘Wij hebben al enkele mooie namen als Kinepolis, de EU, Randstad, de VRT, VTM, DPG, Showpad, Belgische banken en de Haven van Antwerpen in portefeuille. Maar ook nieuwe internationale namen als Red Bull en Visma.’

Lees volgende week het volledige interview met Inti De Ceukelaire

Meer over

HackingTesting

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCarrière

Hacker De Ceukelaire is IT Person of the Year

AchtergrondCarrière

‘Live hacking events zijn magisch en wennen nooit’

ActueelSecurity & Awareness

Ethische hacker beveiligt voor goede doel

AchtergrondCarrière

Ethisch hacker wil security vanzelfsprekend maken

e-mail
ActueelSecurity & Awareness

Vlaamse hacker onderschept Gmailadres First Lady

AchtergrondSecurity & Awareness

‘Ik zoek graag naar vrijdagnamiddagcode’

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs