Xpenditure opent verkoopkantoor in Amsterdam

Dit artikel delen:
Start-up

Xpenditure, de Belgische start-up die het onkostenmanagement digitaliseert voor zijn klanten, opent een verkoopkantoor in Amsterdam. Met de applicatie van Xpenditure is het mogelijk onkostennota’s in te scannen op de smartphone. Het ganse declaratieproces kan zo geautomatiseerd worden en komt zelfs gelijk bij de boekhouder of accountant terecht.

Naast kantoren in België, Amerika, Brazilië, het Verenigd Koninkrijk en Duitsland komt er nu dus ook een verkoopskantoor in Amsterdam. Al meer dan zestigduizend gebruikers maken gebruik van het systeem in niet minder dan 167 landen.

Alleen al in de Benelux zijn er meer dan duizend bedrijven die gebruik maken van Xpenditure.

Oprichters Boris Bogaert en Wim Derkinderen haalden recent nog 5,1 miljoen durfkapitaal op voor de verdere expansie en investeringen in de technologie. Het bedrijf startte 2 jaar geleden met de intentie om de frustratie rond papieren bonnetjes en onkostennota’s uit de wereld te helpen.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Lees verder


Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-01-04T09:09:00.000Z Kevin Stickens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.