Small Teaser haalt LRM aan boord

Dit artikel delen:
Contract ondertekenen

De Limburgse start-up Small Teaser heeft LRM aan boord kunnen halen als investeerder. De start-up helpt om online magazines, blogs en nieuwswebsites te publiceren en onderhouden. Met de investering wil Small Teaser een internationale doorbraak realiseren.

Small Teaser biedt een platform aan waarmee organisaties een nieuwswebsite of digitaal magazine online kunnen publiceren. Gebruikers worden beloond met een gedeelte van de advertentie-inkomsten. Als een blogger of fotograaf een bijdrage levert die erg veel wordt gelezen of aangeklikt door de doelgroep van de adverteerder, gaat er volgens een verdeelsleutel, een percentage van de reclame-inkomsten naar degene die het artikel of beeld heeft toegevoegd.

Ondertussen staan er al een veertigtal online magazines online. Het bedrijf bevindt zich in de Corda INCubator en werd ook geselecteerd door iMinds voor het iStart-programma.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-03-21T10:25:00.000Z Kevin Stickens


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.