Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Parallels krijgt akkoord om Windows 11 op Macs met Silicon te laten draaien

20 februari 20233 minuten leestijdTechwireInnovatie & Transformatie

Alludo kondigt aan dat Parallels Desktop for Mac vanaf nu is geautoriseerd door Microsoft, om Windows 11 Pro en Enterprise te laten draaien op Mac met Apple silicon. IT-beheerders kunnen hierdoor medewerkers zorgeloos Windows 11 op Arm laten draaien via het Parallels platform, met de zekerheid dat Microsoft het Parallels Platform heeft geautoriseerd.

“Bij Alludo geloven we dat alle werknemers de vrijheid en flexibiliteit moeten hebben om te kiezen waar, wanneer en hoe ze hun werk het beste kunnen uitvoeren. De visie bij Parallels is dan ook om gebruikers op ieder apparaat altijd en overal toegang te geven tot applicaties,” aldus Prashant Ketkar, Chief Technology & Product Officer bij Alludo. “Wij zijn er trots op dat we nu Arm-versies van Windows in virtuele omgevingen kunnen laten draaien op de nieuwste Mac-systemen met de krachtige M-serie chips van Apple.” 

“Onderzoek van IDC geeft aan dat toegang tot bedrijfsbronnen nog steeds een topzorg is voor hybride werk en digitale werkplek strategieën,” zegt Shannon Kalvar, IDC Research Director. “Mac is in toenemende mate een integraal onderdeel van de digitale werkplek. Daarentegen is Windows op Arm een belangrijk onderdeel om ervoor te zorgen dat medewerkers gelijke toegang hebben tot alle bedrijfsbronnen.” 

Parallels is al meer dan tien jaar wereldleider in het virtualiseren van Windows-apps en desktops voor toegang op de Mac. Kenniswerkers, gamers en iedereen die Windows willen gebruiken, krijgen hierdoor toegang tot het platform naar hun voorkeur. Klanten van Parallels vertegenwoordigen een breed scala aan ondernemingen, waaronder grote financiële instellingen, mediabedrijven en adviesbureaus. Al deze duizenden medewerkers gebruiken Parallels Desktop om Windows applicaties op hun Mac te laten draaien. 

De nieuwste versie van Parallels Desktop for Mac is geoptimaliseerd voor het meest recente Mac portfolio met Apple silicon, inclusief MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac mini en Mac Studio. Hierdoor krijgen gebruikers meer keuze en flexibiliteit. Parallels Desktop gebruikers kunnen Windows 11 met slechts één klik downloaden, installeren en configureren. Daarnaast zorgen de virtuele TPM-chip en de ingebouwde security mogelijkheden van Apple silicon en Secure Boot, voor een hoog beveiligingsniveau op Windows 11 bij klanten. Parallels Desktop blijft zich ontwikkelen, zodat gebruikers productiever kunnen werken met een krachtig Windows besturingssysteem op een Mac. 

Ga voor meer informatie over Parallels Desktop 18 voor Mac naar: www.parallels.com/desktop 

Proefversie en beschikbaarheid: 

Standard, Pro en Business edities van Parallels Desktop 18 for Mac zijn ontworpen om een naadloze ervaring te bieden op Mac computers met Intel en Apple M-serie chips. De oplossingen kunnen worden aangeschaft op parallels.com/desktop of bij geautoriseerde wederverkopers. Parallels Desktop abonnees krijgen bovendien gratis Parallels Access en Parallels Toolbox voor Mac en Windows erbij.

Veelgestelde vragen (FAQ) over het gebruik van Windows 11 met Parallels Desktop for Mac met Apple silicon zijn te vinden op: parallels.com/windows-11-arm-apple-m-series/. 

Ga voor meer informatie over Parallels, gratis proefversies of een abonnement naar: parallels.com

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Snowflake zet met koop Crunchy Data in op ai-compatibele databases

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs