De security producten van Qualys sluiten uitstekend aan bij het portfolio van Networking4all en zijn daarom uitermate geschikt als verbreding van ons assortiment. De producten van Qualys bieden enorm veel mogelijkheden voor klanten die niet alleen op zoek zijn naar eenvoudig te gebruiken security producten, maar ook de service en support die ze gewend zijn van Networking4all. Zo zullen op termijn alle SSL klanten van Networking4all periodiek een rapport ontvangen over de status en configuratie van hun certificaten.
Michiel van den Bos, Account Manager van Qualys ziet veel potentie in de samenwerking: “Networking4all staat al bekend als een deskundig security leverancier en is expert op het gebied van SSL certificaten en Digitale Handtekeningen. De markt mag nu dezelfde deskundigheid verwachten met cloud-based security software. Nu behoort het testen van externe en interne infrastructuur, het in kaart brengen van kwetsbaarheden en Policy Compliance tevens tot de mogelijkheden.”
De CEO van Networking4all Frank Leest is ook enthousiast over de samenwerking: “Qualys is een partner die net als ons kiest voor kwaliteit en service. Tevens zijn de oplossingen op het gebied van Monitoring, Risk Management en Compliance complementair aan het huidige aanbod van Networking4all. Een verrijking voor bestaande en nieuwe klanten.”
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: