Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Antoon Vansina

Antoon Vansina CIO Christelijke Mutualiteit

19 januari 2016 - 09:16ActueelCarrière
Luc Blyaert
Luc Blyaert

Het ziekenfonds Christelijke Mutualiteit heeft dan toch een nieuwe cio. Het wordt Antoon Vansina, die overkomt van Acerta.

Het heeft lang geduurd voordat er een opvolger was voor Alain Conrath. Die was tot maart 2014 de cio van de Christelijke Mutualiteit. Sindsdien is Conrath strategic executive advisor maar hij bleef de it-ontwikkelingen wel sterk opvolgen.

Antoon Vansina studeerde computerwetenschappen aan de Katholieke Universiteit Leuven. In oktober 1991 werd hij aangetrokken door de KBC bank en verzekeringen waar hij doorgroeide tot manager van de it-testafdeling. In het voorjaar van 1999 stapte hij over naar het consultancybedrijf Quint Wellington Redwood. Twee jaar later werd Vansina dan cio en manager business intelligence van het algemeen ziekenhuis Klina in Antwerpen.

In de zomer van 2012 trok Telenet aan zijn mouw en kon hij aan de slag als business intelligence program manager. Hij bleef er slechts tien maanden, want in mei 2013 werd hij door Acerta gevraagd als directeur business intelligence. Sinds begin dit jaar moet hij bij de Christelijke Mutualiteit de it-afdeling in goede banen leiden.

Meer over

CIO

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelData & AI

CM automatiseert marketing met Oracle Eloqua

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs