Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Winnaar

K7, Eset en Elastic winnen Business Security Test

21 juli 2020 - 12:25ActueelSecurity & AwarenessElasticEset
Alfred Monterie

K7, Eset en Elastic zijn momenteel de koplopers bij zakelijke security-oplossingen als gekeken wordt naar de impact die de software heeft op de systeemprestaties. Net buiten de top drie vielen Panda en Bitdefender. Dit blijkt uit het Enterprise and Endpoint Security Report van AV-Comparatives.

Het onafhankelijke testinstituut AV-Comparatives vergeleek gedurende de eerste helft van het jaar de zakelijke veiligheidsoplossingen voor grote ondernemingen en mkb. Daarbij testte de organisatie software van negentien leidende fabrikanten. It-managers, cio’s en ciso’s kunnen zo een gedetailleerd beeld krijgen van de sterkten en zwakten van geteste producten.

Na K7, Eset en Elastic kwamen als best geteste zakelijke software Vipre, CrowdStrike, Avast, Kaspersky en SparkCognition. VMware, dat een engine van Avira gebruikt, werd elfde. De rest van de lijst werd bepaald door Microsoft, Sophos, Acronis, Cisco, Cybereason, FireEye en G Data.

Hekkensluiter bij de softwaretest was Fortinet. Hoewel van deze fabrikant het product FortiClient volgens de onderzoekers zeer goede bescherming tegen malware biedt, haalde de oplossing als enige in de categorie business security niet de status van ‘goedgekeurd’. Dit kwam doordat de impact op ‘low-end hardware’ behoorlijk negatief was.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

OpinieCarrière

Schaalbare beveiliging voor veiliger thuiswerken

ActueelOverheid

Eset haalt als eerste Ecso-label binnen

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs