Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Johan Lybaert naar Atos

19 januari 2022 - 08:49ActueelCarrièreAgile SoftwareAtosProximusVDAB
Luc Blyaert
Luc Blyaert

Johan Lybaert kiest voor Atos. Hij zal zijn ervaring toespitsen op het contract met de Vlaamse Gemeenschap. Atos was een van grote winnaars van de een-miljard-euro-overeenkomst met Digitaal Vlaanderen.

Johan Lybaert werd tot ieders verbazing na ruim veertien jaar bedankt voor zijn diensten aan Cegeka. Hij was de oprichter en de bezieler van de Agile Software Factory en tevens meer dan vier jaar de Belgische voorzitter van het Agile Consortium Benelux.

Na zijn studies aan de militaire school begon hij in 1990 als cio deputy bij de Rijkswacht. In 1994 startte Lybaert bij Proximus als program manager en groeide door als senior investment manager. In 2003 werd hij cio van de mobiele operator Base (nu Telenet). Na enkele posities bij Ardatis, VDAB en de Rijksdienst voor Kinderbijslag, begon hij in 2007 bij Cegeka.

Meer over

AgileCIO

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    hoofdkwartier
    ActueelGovernance & Privacy

    Atos stapt in herstructureringsstorm

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs