Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Social Seeder haalt 500.000 euro kapitaal op

Kapitaal
16 februari 2016 - 14:46ActueelCloud & Infrastructuur
Kevin Stickens
Kevin Stickens

De Gentse start-up Social Seeder haalt vijfhonderdduizend euro kapitaal op bij verschillende privé-investeerders. Met het nieuwe kapitaal wil de Gentse start-up werken aan de uitbouw van het bedrijf. Het gaat om de werving van nieuwe developers en de uitbouw van een internationaal verkoopteam.

Social Seeder is een online platform waarmee organisaties hun promotors en ambassadeurs kunnen identificeren en activeren via social media. Het bedrijf gelooft sterk in de kracht van influencers. Het bedrijf mikt dan ook op digitale mond-aan-mond reclame. 

In 2015 begon de start-up met de zoektocht naar vers kapitaal om verder door te groeien. Nu de interesse uit het buitenland toeneemt was het moment voor een financiering gekomen en zo een versnelling hoger te schakelen. Naast de aanwerving van drie extra developers zal er ook een internationaal sales team uitgebouwd worden. De start-up heeft de uitbreiding richting Nederland en Australië al ingezet.

Social Seeder richtte het platform in 2013 op. Dit met het oog op het veranderende communicatielandschap. Sindsdien sprongen al verschillende grote organisaties op de kar. Zo wist het al samenwerkingen aan te gaan met onder andere Belfius, Proximus, BMW, Securex en Pepsico. ​Het bedrijf telt ondertussen dertien medewerkers.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Miljoenencontract bij Navo voor Accenture en Leonardo

    Innovatie & Transformatie

    Meta en de kanarie in de koolmijn

    Cloud & Infrastructuur

    Azure en AWS voorlopig onder DMA-toezicht: 9 vragen over EC‑besluit

    Innovatie & Transformatie

    ArcelorMittal en AWS bundelen krachten voor industriële automatisering

    Cloud & Infrastructuur

    DXC introduceert private-cloudoplossing voor gereguleerde sectoren

    Cloud & Infrastructuur

    ‘Ai in cloudom­ge­vin­gen versnipperd en onzichtbaar voor se­cu­ri­ty­teams’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs