Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

‘Cybercrime grootste bedreiging voor elk bedrijf’

misdaad
19 februari 2016 - 12:21OpinieInnovatie & Transformatie
Jasper Bakker
Jasper Bakker

Cybercrime is de grootste bedreiging voor bedrijven over de hele wereld. Dit is de discussiestelling die Computable-lezers vandaag krijgen voorgelegd.

Hackaanvallen door kwaadwillende partijen vormen een bedreiging voor alle bedrijven in elke soort industrie. Ditmaal is het niet puur een oplossingen-pushende securityleverancier die deze doemstijding brengt, maar topvrouw Ginni Rometty van IBM. De ceo van de al heel lang meedraaiende ict-leverancier stelt dat data de nieuwe natuurlijk hulpbron is. ‘Het is de nieuwe basis voor concurrentievoordeel en het transformeert elk beroep en elke industrie.’

Zij waarschuwt ciso’s (chief information security officers), cio’s (chief information officers) en ceo’s (chief executive officers) dat hieruit onvermijdelijk volgt dat cybercrime de grootste bedreiging is voor elk beroep, elke industrie en elk bedrijf in de hele wereld. Heeft Rometty daar een goed punt, of zijn er andere, grotere bedreigingen te vinden? Wat vind jij?

Meer over

Cybercrime

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Nog drie weken voor aanmelding Computable Awards België

    Cloud & Infrastructuur

    Pc-industrie: minder ai-geschreeuw, meer inhoud op CES

    Cloud & Infrastructuur

    Nvidia lanceert nieuw ai-platform voor datacenters

    Innovatie & Transformatie

    Werner Vogels (cto Amazon): ‘Vibe coding zonder menselijke controle is gokken’

    Innovatie & Transformatie

    Neuro-adaptieve ai: de volgende tech-revolutie?

    Innovatie & Transformatie

    Meest gelezen op Computable.be in 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs