Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
auto

Ixor en Doccle verbeteren verkeersveiligheid

10 maart 2016 - 08:31ActueelCloud & Infrastructuur
Kevin Stickens
Kevin Stickens

De internet of things (IoT)-specialist Ixor uit Mechelen en Doccle, het digitale platform voor de administratie van documenten, brengen met een nieuwe toepassingen het rijgedrag van chauffeurs in kaart. Dit moet leiden tot een veiliger verkeer en zuiniger rijden. Dit innovatieproject kan toegepast worden in de verzekeringswereld en in fleetmanagement.

Ixor heeft onlangs zijn IxorTalk platform uitgebreid met de connected car functionaliteit. Dit product laat wagenbeheerders toe om eenvoudig draadloos te connecteren met elke gewenste wagen via de cloud. Door het verzamelen en verwerken van data in realtime verkrijgen fleetmanagers en bestuurders een up to date overzicht van de toestand van alle beheerde wagens. Deze toepassing is bovendien volledig plug & play.

Door de samenwerking met Doccle krijgen nu ook de bestuurders inzicht in de gegevens van hun wagen. Roel Verbeeck, ceo van Ixor, verduidelijkt: ‘Op dit moment worden de data van Ixor hoofdzakelijk gebruikt door verantwoordelijken van het wagenpark of door verzekeringen. Deze info kan echter ook interessant zijn voor de bestuurder zelf, niet enkel om de toestand van de wagen na te gaan, maar vooral om bijvoorbeeld zuiniger en ecologischer te gaan rijden. Via Doccle raakt deze info nu snel en eenvoudig tot bij de bestuurder, die het van hieruit handig kan inkijken en delen.’

Meer over

Computing EverywhereNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Doccle
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Doccle heeft een miljoen gebruikers

    Doccle
    AchtergrondData & AI

    Doccle bewaart, verwerkt en betaalt alle documenten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs