Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Pyramid Analytics introduceert BI Office V6

15 maart 2016 - 16:01ActueelData & AIPyramid Analytics
externe partij
externe partij

Pyramid Analytics, aanbieder van enterprise business intelligence software, kondigt de nieuwste versie aan van het vlaggenschipproduct: BI Office Version 6. Dit analyseplatform helpt organisaties met self-service-bi beter, sneller en met meer zelfvertrouwen beslissingen te nemen, waardoor ze echte data-gedreven organisaties kunnen worden.

BI Office Version 6 van Pyramid Analytics bevat nieuwe functies, waaronder de mogelijkheid om grootschalige implementaties van meer dan honderdduizend gebruikers te ondersteunen. Dit was een belangrijk onderdeel in de ontwerpfocus, naast veel specifieke verbeteringen voor schaalbaarheid en efficiënte samenwerking. Verbeterde self-service mogelijkheden voor zakelijke gebruikers was een extra prioriteit bij het ontwerp. V6 heeft zijn doelstelling over de hele linie overtroffen met zaken als verbeterde datamodellering en analytische capaciteiten, die nu direct in de handen komen van zakelijke gebruikers in de hele organisatie.

Meer over

Business Intelligence

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    België Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    ActueelData & AI

    Beltug waarschuwt voor versnippering in ai-regelgeving

    ActueelData & AI

    ML6 een van zes wereldwijde OpenAI-partners

    AchtergrondCarrière

    Ai-specialisten zijn de nieuwste voetbalvedetten

    Data & AI

    Kan ai einde maken aan tekort aan vaardigheden in soc?

    Rechtspraak
    ActueelCarrière

    Collectieve rechtszaak tegen Workday voor leeftijdsdiscriminatie door ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs