Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Home » Innovatie & Transformatie

Dataplan neemt IT van Buro Center over

Deal handen schudden overname
17 mei 2016 - 07:23ActueelInnovatie & Transformatie
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Dataplan Informatica heeft alle it-activiteiten van Buro Center overgenomen. Beide partijen kwamen tot een onderling akkoord voor een overname en twee weken geleden was de overname een feit. Hierdoor zal Dataplan zich als ict-partner ook toespitsen op softwareontwikkeling. Dit alles zal leiden tot een betere klantenservice, snellere interventies en een verder groeiend verhaal.

Voor Dataplan is de overname een belangrijke stap in de ontwikkeling van de onderneming. ‘We hebben bewust gekozen voor Buro Center omdat zij over dezelfde filosofie beschikken als de onze. Het is een gezond bedrijf dat een mooie reputatie heeft opgebouwd wat de ontwikkeling van softwareoplossingen betreft’. aldus een woordvoerder bij Dataplan

Dankzij deze strategische beslissing brengt Dataplan veel knowhow en ervaring samen. ‘We zijn ervan overtuigd dat we op deze manier, met ons huidig personeelsbestand, de beste mogelijkheden creëren om verder te groeien. Het is noodzakelijk om te blijven investeren in ons aanbod, onze medewerkers en onze competenties. Tevreden medewerkers zijn essentieel voor een organisatie waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn.’

Dataplan Informatica ondersteunt bedrijven op het gebied van ict-infrastructuur of bij de overgang naar de cloud. Het bedrijf werd opgericht in maart 2008 en telt ondertussen 25 medewerkers. 

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort nieuws: Mistral gaat regionaal, Dynatrace koopt Arize, SpaceX rondt Cursor-deal af (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Tech-over­na­me­markt: Nederland koelt af, België in de lift

    Innovatie & Transformatie

    DeepSeek nu al tweede grootste ai-aanbieder bij bedrijven

    Innovatie & Transformatie

    Negen op tien financiële instellingen ziet meer ai-cyberaanvallen

    Innovatie & Transformatie

    Gevallen wonderkind pompt 400 miljoen dollar extra in ASML-uitdager

    Telecom
    Innovatie & Transformatie

    Digi zet Belgische telecom in beweging, maar marktaandeel blijft beperkt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs