Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Unit4

Unit 4 strikt Neoma Business School

16 juni 2016 - 13:35ActueelInnovatie & TransformatieUnit4
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Bedrijfssoftwareleverancier Unit4 weet met zijn nieuwe cloud oplossing Student Management na de Reykjavik University nu ook de Franse Neoma Business School als klant binnen te halen.

Student Management stelt onderwijsinstellingen in staat om de manier waarop zij studenten aantrekken, managen en ondersteunen gedurende de volledige studiecyclus eenvoudig aan te passen. Met dit nieuw ontwikkelde cloudsysteem is Unit4 een van de eerste bedrijfssoftwareleveranciers die voldoet aan de vraag om innovatie in studenteninformatiesystemen.

Aangezien bijna drie op de vier studenten wereldwijd vinden dat een school digitaal moeten innoveren omarmen de klanten van Unit4 de Student Management cloud met plezier.

‘Wereldwijd is er de afgelopen jaren nauwelijks geïnnoveerd in Student Informatie Systemen (SIS)’, aldus Martien Merks, executive vice president en managing director bij Unit4. ‘In onze compleet nieuwe versie van Student Management combineren we onze unieke expertise en jarenlange ervaring in de onderwijssector. We zijn ervan overtuigd dat onze oplossing SIS naar een hoger niveau tilt.’

Neoma implementeert Student Management momenteel. In de herfst wil het opleidingsinstituut er een proeffase mee draaien, om het dan begin 2017 volledig in gebruik te nemen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Snowflake zet met koop Crunchy Data in op ai-compatibele databases

    troffee
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Deze personen en projecten maken (grote) kans op een Computable Award

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs