Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
R-Go Tools introduceert ergonomische muis die ‘zegt’ wanneer je pauze moet nemen

R-Go Tools introduceert ergonomische muis

24 juni 2016 - 18:48ActueelInnovatie & Transformatie
externe partij
externe partij

R-Go Break van R-Go Tools is een ergonomische verticale computermuis die zelf aangeeft wanneer de gebruiker een korte pauze moet inlassen. De gedachte hierachter is dat je RSI kunt voorkomen met ergonomisch materiaal, maar dat het ook afhankelijk is van het gedrag van de pc-gebruiker zélf. Nu de ontwikkelingsfase is afgerond en de ‘slimme’ muis getest wordt, is er steun nodig voor de werkelijke productie van de muis. Daarvoor is een crowdfundingscampagne gestart.

De voorloper van de R-Go Break is de HE-mouse, een verticale muis die door zijn vorm de arm en hand ontlast en de natuurlijke muisbeweging vanuit de arm stimuleert. De R-Go Break gaat nog een stapje verder: hij is voorzien van een gepatenteerde lichtindicator (rood, oranje en groen). Op basis van de bewegingen en de hoeveelheid muisklikken die de computer registreert, geeft het stoplicht aan of er een (micro)pauze nodig is. Dit met het doel om de doorbloeding te stimuleren en overbelasting van kleine spieren en pezen in hand en pols te voorkomen. Dit helpt overbelastingsklachten zoals RSI te voorkomen.

Er is door het team van R-Go Tools ongeveer een jaar gewerkt aan de R-Go Break mouse. In 2015 was het uiteindelijke concept klaar, daarna is er gewerkt aan de finesses. Het ontwerp van de R -Go Break Mouse zoals hij nu is, komt uit mei 2016. R-Go Tools hoopt de muis in september op de markt te brengen. Hiervoor is het een crowdfundingscampagne gestart.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    OpinieData & AI

    Agentic ai is geen buzzwoord, het is een gamechanger

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs