Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

SamTime biedt Android afspraken-app

27 juli 2016 - 13:20ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

SamTime heeft de eerste versie van een Android-applicatie voor het afstemmen van afspraken beschikbaar gemaakt. Via Google Play kunnen zzp’ers, consultants en andere professionals die veel buiten de deur werken de app downloaden.

De app Samtime draait als achtergrondproces en geeft de gebruiker (achteraf) van minuut tot minuut inzicht in de duur van afspraken, door middel van interactie met de bluetooth-verbinding tussen telefoon en carkit. De afspraken kunnen optioneel ook automatisch aan Google Agenda worden toegevoegd.

Consultants en zelfstandig werkende professionals die veel bij klanten en opdrachtgevers over de vloer komen, hebben een volledige administratieve taak aan het bijhouden van hun afspraken. De werkelijke duur van een afspraak wijkt vaak af van de vooraf ingeplande tijd. Door Samtime te gebruiken voorkomen consultants dat zij uren inleveren, zonder hier een dagtaak aan te hebben. De app automatiseert de volledige registratie, maar geeft de gebruiker vrijheid om handmatig aanpassingen te doen.

Meer over

Apps

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    It-groep NRB opent derde datacenter, eerste in Vlaanderen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Orange bundelt b2b-krachten met security als troefkaart

    ActueelGovernance & Privacy

    Tienduizenden Belgische sites overtreden European Accessibility Act

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs