Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Home » Innovatie & Transformatie

CentralApp haalt 500.000 euro op

Groeikapitaal
14 september 2016 - 13:39ActueelInnovatie & Transformatie
Kevin Stickens
Kevin Stickens

CentralApp heeft bij verschillende business angels vijfhonderdduizend euro opgehaald. De Brusselse start-up biedt een tool voor het beheer van de online aanwezigheid van bedrijven op onder meer Facebook en Google. Het geldt wordt ingezet voor productontwikkeling en internationale groei.

Met CentralApp kunnen bedrijven zich in één keer aanmelden op vijftien websites (Facebook, Yelp, Google, …) en dit centraal beheren. Het rekent op steun van Grégoir de Streel, Jean Zurstrassen en Thomas Vanderlinden. 

Het bedrijf telt naar eigen zeggen meer dan duizend klanten, maar wil sneller groeien. De fondsenwerving van vijfhonderdduizend euro wordt gebruikt om de centralisering nog verder door te trekken. Het lanceert integraties met gespecialiseerde tools om online te reserveren en bestellen. Een restaurant kan voortaan zijn CentralApp account koppelen aan zijn reservatiesysteem (bijvoorbeeld The Fork, Resengo) of aan zijn partner voor leveringen (zoals Deliveroo of Just Eat). Een schoonheidssalon van zijn kant kan het beheer van zijn agenda koppelen aan Treatwell.

Daarnaast maakt deze fondsenwerving het mogelijk om naar nieuwe landen uit te breiden. De expansie zal op een gestaag ritme verlopen, om alle klanten de best mogelijke dienstverlening te blijven waarborgen.

Meer over

Social media

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort nieuws: Mistral gaat regionaal, Dynatrace koopt Arize, SpaceX rondt Cursor-deal af (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Tech-over­na­me­markt: Nederland koelt af, België in de lift

    Innovatie & Transformatie

    DeepSeek nu al tweede grootste ai-aanbieder bij bedrijven

    Innovatie & Transformatie

    Negen op tien financiële instellingen ziet meer ai-cyberaanvallen

    Innovatie & Transformatie

    Gevallen wonderkind pompt 400 miljoen dollar extra in ASML-uitdager

    Telecom
    Innovatie & Transformatie

    Digi zet Belgische telecom in beweging, maar marktaandeel blijft beperkt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs