Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

‘Microsoft ontpopt zich tot IoT-beveiliger’

Microsoft
27 oktober 2016 - 08:59AchtergrondCloud & Infrastructuur
Jasper Bakker
Jasper Bakker

Microsoft, gepokt en gemazeld, is een geschikte hulp om het IoT te beveiligen. Dit is de discussiestelling die Computable-lezers vandaag krijgen voorgelegd.

Microsoft heeft in het verleden wel eens steken laten vallen wat ict-security betreft. Veelgebruikte en dus ook veel belaagde producten als Windows, Office en Internet Explorer (IE) bleken diverse gaten te bevatten. Kwaadwillenden springen hier gretig op in, om computers te kapen, data te stelen, en andere cybercriminele activiteiten uit te voeren.

Anno nu lijdt Microsoft soms nog onder de reputatie van onveiligheid. Dit ondanks het grootschalige security-initiatief Trustworthy Computing dat onder de eervorige ceo Bill Gates al is ingezet. In de jaren daarna heeft het bedrijf nog veel meer gedaan om beveiliging te verbeteren. Die middelen, kennis en ervaring maken Microsoft dus best geschikt als helpende hand om het internet of things (IoT) beter te beveiligen. Wat vind jij?

Meer over

Computing Everywhere

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Nvidia lanceert nieuw ai-platform voor datacenters

    Cloud & Infrastructuur

    White-label specialist Sewan neemt Belgische TechIT.be over

    Atos
    Cloud & Infrastructuur

    Atos trekt zich terug uit Zuid-Amerika

    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-eigenaar Wingtech dreigt met schadeclaim van 8 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Airbus wil gevoelige data binnen EU houden

    Cloud & Infrastructuur

    Geheime Chinese kopie van ASML’s nieuwste chipmachine ontdekt in Shenzhen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs