Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
SAP HANA SAPPHIRE MADRID

SAP S/4Hana klaar voor Google Cloud Platform

18 mei 2017 - 08:58ActueelCloud & InfrastructuurGoogleSAP
Pim van der Beek

Erp-reus SAP en zoekmachinegigant Google hebben hun samenwerking rondom Google Cloud Platform (GCP) uitgebreid. Het aantal SAP-technologieën en -applicaties dat een certificering heeft voor GCP is uitgebreid met onder meer SAP S/4Hana en Business Warehouse. Ook gaan de partijen nauwer samenwerken op het gebied van machine learning, IoT, datatransparantie en -opslag en werkplekproductiviteit.

SAP meldt onder meer dat het SAP Netweaver-platform is gecertificeerd voor Google Cloud Platform. ‘Daardoor kunnen organisaties SAP S/4Hana en SAP Business Warehouse op dit cloudplatform draaien. Ook de SAP Hana-database is wereldwijd beschikbaar via GCP, voor grotere instanties en scale-outs.’

De partijen hebben bovendien een dataconnector ontwikkeld voor het verbinden van SAP Analytics Cloud met Google BigQuery. SAP en Google kondigen aan om samen intelligente en spraakgestuurde applicaties te ontwikkelen. GCP wordt daarbij ingezet als ontwikkel- en infrastructuur-platform dat bedrijven en organisaties moet helpen in de digitale transformatie van hun bedrijfsvoering.

SAP zet zijn expertise op het gebied van businessprocessen in en combineert deze met de machine learning-technologie van Google. Daarbij worden bijvoorbeeld api’s voor de spraakbesturing en vertalingen ingezet en wordt gebruik gemaakt van een opensourcebibliotheek voor machine learning.

GCP

Het Google Cloud Platform is een set cloud-gebaseerde diensten die je in staat stellen je ideeën te realiseren: alles van een eenvoudige website tot een complexe applicatie. Het Google Cloud Platform richt zich op PaaS (Platform as a Service) en IaaS (Infrastructure as a Service).

Meer over

Business IntelligenceCertificering

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Google Cloud Platform
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Google Cloud Platform krijgt tiende regio

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs