Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Deal handen schudden overname

SOA People neemt Duitse Cormeta over

15 juni 2017 - 08:55ActueelInnovatie & TransformatieSAP
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De van oorsprong Belgische SAP-consultant SOA People kondigt de acquisitie aan van haar Duitse branchegenoot Cormeta AG. Hiermee zet SOA People zichzelf in de top vijf van Europese SAP Service en Product-partners.

Cormeta AG is een gekwalificeerde SAP Partner die zich richt op middelgrote bedrijven. De organisatie telt ruim honderddertig medewerkers, heeft een omzet van meer dan twintig miljoen euro en haar hoofdkwartier in Ettlingen nabij Karlsruhe. Ook in Berlijn, Düsseldorf en Hamburg zijn er vestigingen.

Khalil Hodaibi, ceo SOA People, noemt de overname voor beide bedrijven een ‘geweldige kans’.

‘Deze strategische acquisitie zal onze aanwezigheid in de Europese markt verstevigen en maakt het mogelijk onze voorgeconfigureerde brancheoplossingen en innovatieve cloud-oplossingen naar een breder publiek uit te dragen. We zetten onze zoektocht naar best-of-breed-organisaties in elk Europees land voort. Met haar ervaren medewerkers, eigen oplossingen en solide SAP-ervaring past Cormeta goed bij SOA People’s cultuur en mogelijkheden.’

Momenteel bedient SOA People zowat vierhonderd klanten en zet het ruim honderd miljoen euro om. Tegen 2022 mikt Hodaibi op een verdubbeling van dat cijfer. Het bedrijf heeft kantoren in België (Waver, Gent en Mechelen), Nederland (Nieuwegein), Frankrijk (Puteaux, Lyon en Entzheim) en Luxemburg (Bertrange).

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING leent vijftig miljoen aan SAP-expert SOA People

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs