Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Hacker

Vasco scherpt beveiliging Digipass for Apps aan

28 juni 2017 - 11:53ActueelSecurity & AwarenessVasco
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Vasco Data Security voegt een extra functionaliteit toe aan zijn Digipass for Apps Runtime Application Self-Protection-module (RASP). Zo kan het bedrijf organisaties beter helpen bij het opsporen en oplossen van mobile application overlay attacks.

De zogeheten overlay attacks (waarbij criminelen inloggegevens van gebruikers pogen te stelen) kan zich zich verheugen in een toenemende belangstelling. De lopende aanval op Android-toestellen – met de naam Marcher – heeft zich al op 117 bankapplicaties gericht. Overlay malware stelt aanvallers in staat schermen te creëren en over legale Android-applicaties te plaatsen, om zo informatie te onderscheppen die de veiligheid en privacy van gebruikers in gevaar brengt.

Om schade tijdens een overlay attack te helpen voorkomen, kunnen organisaties de overlay detection-functionaliteit van Digipass for Apps gebruiken. De functionaliteit biedt een api-overzicht dat applicatiebeveiliging, biometrische identificatie en risicoanalyse integreert in mobiele applicaties. Als er een aanval plaatsvindt, kan de functie de getroffen app sluiten en een browser openen om de gebruiker en de organisatie achter de oorspronkelijke applicatie te waarschuwen.

‘Mobiele malware-aanvallen komen steeds vaker voor’, zegt Scott Clements, coo van Vasco. ‘Daarom is het voor organisaties belangrijker dan ooit om technologie te gebruiken die verdere schade helpt te voorkomen. Dit soort realtime-beveiliging voor mobiele transacties helpt organisaties risico’s te ondervangen en meer vertrouwen in de digitale wereld te garanderen.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vasco helpt Sint-Truiden met mobiele identificatie

    Beveiliging creditcard
    ActueelFinanciële dienstverlening

    Keytrade Bank kiest voor Vasco

    Jan Valcke
    ActueelCarrière

    Vasco-directeur Jan Valcke zwaait af

    Groeikapitaal
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vasco investeert in Promon AS

    splitsing
    ActueelInnovatie & Transformatie

    AXS Guard verlaat Vasco Data Security

    Scott Clements CEO Vasco
    ActueelGovernance & Privacy

    Vasco Data Security benoemt nieuwe topman

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs