Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Adifo treedt toe tot Info Support Group

Overname
14 juli 2017 - 06:57ActueelSoftware InnovationInfo Support
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Belgische Adifo is toegetreden tot het Nederlandse Info Support International Group. Adifo ontwikkelt software voor de voedingsindustrie, zowel voor menselijke als dierlijke voeding. Het bedrijf telt honderd medewerkers en is actief in ruim zestig landen. Via de overname wordt het een dochteronderneming van Info Support.

Adifo werd opgericht in 1974, heeft honderd medewerkers en levert gespecialiseerde software en diensten voor de internationale feed- en foodsector. Zowat zeshonderd klanten in meer dan zestig landen gebruiken de software van Adifo. De tools worden ingezet voor het automatiseren en verbeteren van de productontwikkeling, de logistieke afhandeling en de klantenservice bij voedingsproducenten.

Info Support International Group had al sinds 2009 een minderheidsbelang in het bedrijf, maar neemt het bedrijf nu helemaal over. Adifo zal verder gaan als een dochteronderneming van de Info Support International Group. Die laatste heeft 550 medewerkers verdeeld over verschillende vestigingen in Nederland, Duitsland en België.

Info Support stelt dat de gedrevenheid van Adifo, de omzetgroei, de versterking van de marktpositie, de uitbreiding naar Azië en de V.S. en de investeringen in het productportfolio de redenen zijn voor de overname. ‘Adifo brengt een schat aan expertise en ervaring mee’, zegt managing director Marco Braakman van Info Support Group. ‘Door onze kennis en ervaring onderling te delen kunnen we onze gezamenlijke ambities in deze sector waarmaken.’

Meer over

DienstenOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelData & AI

    Ai maakt populaire programmeertalen nog populairder

    ActueelSoftware Innovation

    Microsoft schaft volumekortingen af

    Deal
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Overname SmartRecuiters door SAP, kwetsbaarheden in Dell-laptops gepatcht (en meer)

    Data & AI

    Kort: Amista koopt Alluvion, twee open modellen bij OpenAI (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nokia legt zeekabels in Middellandse Zee, migratie Windows 10 naar 11 te laat (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs