Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
België en Verenigde Staten

Beeple trekt de Amerikaanse markt op

20 september 2017 - 12:37ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Antwerpse startup Beeple heeft een business development manager gevonden die de Amerikaanse markt moet klaarstomen voor de producten van het bedrijf. Het kon de nieuweling in dienst nemen dankzij een beurs van het Prins Albert Fonds.

Koen Vandepaer. Zo heet de nieuwe vicepresident global operations van de Amerikaanse vestiging van Beeple. Vandepaer is een van de twintig high potentials die van het Prins Albert Fonds (PAF) een beurs kregen om voor een Belgisch bedrijf een project in het buitenland uit te werken. En dat werd in zijn geval dus Beeple. Vandepaer gaat nu voor twaalf maanden de verkoop van de Beeple-tools in de VS in goede banen leiden.

‘Mede dankzij het PAF krijgen we de gelegenheid om tegen een beperkte investering een beroep te doen op een jonge, enthousiaste en getalenteerde kandidaat die onze sales-droom verder kan uitbouwen in de VS’, vertelt Karel Rabaut, managing director en co-founder van Beeple.

Het PAF stelt beurzen ter beschikking aan jonge Belgische professionals die ervaring willen opdoen in het buitenland. De nadruk ligt hierbij op businessontwikkeling buiten West-Europa. Samen met de Adecco Group, een belangrijke aandeelhouder van het bedrijf, lanceerde Beeple eerder dit jaar het product in de VS.

‘De grote uitdaging was niet zozeer kapitaal aan te trekken voor onze verdere buitenlandse expansie, maar wel om geschikt talent te vinden om onze aanwezigheid in de VS te versterken. Daaraan kan het PAF dus een mooie bijdrage leveren. Die twaalf maanden stage zijn een goede test om ons potentieel in de VS uit te bouwen en om te weten of we de juiste kandidaat in huis hebben. Voor hem zelf is het een uitstekende leerschool en onbetaalbare levenservaring’, zegt Rabaut.

Uitzendkrachten

Beeple werd opgericht in 2015 en is ondertussen in acht landen actief. Het maakt een cloudplatform voor het beheer van uitzendkrachten met flexibele uren, lonen en contracten. Met de online-tool kunnen grote bedrijven, kmo’s en non-profitorganisaties eenvoudig medewerkers rekruteren en inplannen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Beeple, oprichters, Nacht van de KMO
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Beeple breidt uit naar vier landen

    Beeple
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Beeple regelt inzet tijdelijke medewerkers

    Beeple, oprichters, Nacht van de KMO
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Beeple uitgeroepen tot starter van het jaar

    vlaggen
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Hr-planner Beeple trekt naar Frankrijk

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs