Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Skykick opent Europees hoofdkantoor in Amsterdam

Opening
17 oktober 2017 - 10:15ActueelCloud & InfrastructuurSkykick
Rik Sanders

Skykick, een Amerikaanse leverancier van cloudmanagementsoftware voor it-dienstverleners, heeft Amsterdam uitgekozen als vestigingsplaats voor zijn Europees hoofdkantoor. Het bedrijf neemt zijn intrek in het nieuwe Amsterdam Spaces Amstel-gebouw, genaamd The Cloud, waar ook andere Amerikaanse techgedreven bedrijven zitten zoals Amazon en Uber.

Vanuit zijn Europees hoofdkwartier wil Skykick op zoek naar extra medewerkers, partners en klanten. De vestiging in Amsterdam betekent ook het eerste ‘Skykick Support Center’ buiten de Verenigde Staten. Het bedrijf wil ook op lokaal niveau ondersteuning kunnen bieden aan klanten. Met het platform van Skykick kunnen it-dienstverleners hun klanten ondersteunen in de migratie naar de cloud om vervolgens die cloudapplicaties te beheren.

Skykick kondigde recent aan samen te werken met Microsofts nieuwe datacenters in Duitsland (Magdeburg en Frankfurt). Het bedrijf verwacht hierdoor de aarzelingen bij potentiële klanten om in zee te gaan met een Amerikaans cloudbedrijf weg te nemen. Naast Microsoft werkt Skykick onder meer met partners als Ingram Micro, CDW en Softbank.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    injectie dollar investering kapitaal
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Databricks lievelingetje van investeerders, Vertic koopt Waylay

    mobiel iphone smartphone
    Cloud & Infrastructuur

    Het brokkenparcours van Lycamobile

    Cloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden wedt Google Cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    Data & AI

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite, Wireless Logic koopt Zipit Wireless (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs