Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Brugse MVNE Artilium trekt naar Duitsland

18 oktober 2017 - 08:39ActueelCloud & Infrastructuur
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Belgische MVNE Artilium uit Brugge gaat een kantoor openen in het Duitse Bochum. Het bedrijf wil van daaruit de Duitse markt bewerken omdat het er groeikansen ziet. Dat meldt Telecompaper.

Mobile virtual netwerk enabler Artilium zal bij onze oosterburen onder meer managed cloud services, SIP trunking, hosted PBX, Skype for Business-integratie en unified communications gaan aanbieden. Ook billing- en invoicing-diensten voor operatoren, via zijn ARTA-platform, zitten in de portfolio, net als contact centre-oplossingen via dochtermaatschappij Livecom.

Aan het hoofd van de nieuwe vestiging komt Ron Miedema te staan, hij was voorheen business development director en senior manager new business bij het Duitse Voiceworks.

Het nieuws van het nieuwe kantoor komt er enkele dagen nadat Artilium bekendmaakte dat het een partnership heeft afgesloten met Pareteum, het voormalige Elephant Talk. Beide bedrijven willen samen nieuwe diensten en producten gaan aanbieden op mondiale schaal. Daarvoor nemen ze een minderheidsbelang in elkaars kapitaal. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Artilium verlengt contract met Telenet

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs