Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Contract ondertekenen

NSI neemt Pixelixir Belgie Luxemburg over

19 december 2017 - 10:37ActueelCloud & Infrastructuur
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

NSI IT Software & Services heeft alle aandelen van Pixelixir België en Luxemburg overgenomen. Pixelixir levert ict-diensten rond e-commerce, groupware, cognitive technologies, web, mobile en beveiliging. Het bedrijf heeft een zakencijfer van zes miljoen euro en stelt 35 personen te werk.

Voor het Luikse NSI, dat dit jaar zijn 25ste verjaardag viert, is deze overname de bekroning van een topjaar, zo schrijft het bedrijf in een persbericht.  Het zakencijfer nadert zeventig miljoen euro en de it-specialist telt nu zeshonderd medewerkers. NSI is een dienstenleverancier op het vlak van informatica (agile programma-ontwikkeling, erp, infrastructuur-cloud, professional services) voor zowel de privé als publieke sector. Cegeka en Meusinvest zijn aandeelhouders van NSI.

Alain Wattier, algemeen directeur van NSI: ‘Deze overname past volledig in het strategisch plan van NSI in België en Luxemburg. Onze ambitie is om een strategische speler te worden op de markt van de informaticadiensten. De diensten en know-how van dit innoverend Belgisch-Luxemburgs bedrijf zijn zeer complementair met ons huidig gamma van producten en diensten. Ik ben ten zeerste verheugd om de ploeg van Pixelixir België en Luxemburg in ons bedrijf te verwelkomen.’

Ook Bert Ceuppens, afgevaardigd bestuurder van Pixelixir, toont zich enthousiast: ‘Ik ben ervan overtuigd dat de samensmelting van de vaardigheden van beide bedrijven een succesrecept is voor de toekomst. Ook voor onze klanten is dit een win-win situatie door de bijkomende diensten en middelen die we kunnen aanbieden.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    NSI uit Luik neemt Groupe Open België over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs