Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Poolse Jezus krijgt upgrade naar wifi

Jezus-beeld in Swiebodzin
27 april 2018 - 07:28ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het bekende Jezus-beeld in het Poolse stadje Swiebodzin is sinds kort uitgerust met wifi-antennes. De benodigde antennes daarvoor werden verstopt in de kroon van een gigantisch beeld aan de rand van de stad.

Het standbeeld van Jezus in Swiebodzin (vlakbij de grens met Duitsland) is met zijn 52 meter een van de grootste ter wereld. Het werd in 2010 gebouwd, maar heeft onlangs al een flinke upgrade gekregen, zo meldt het Poolse Fakt 24. In de kroon van het beeld zijn onlangs twaalf grote wifi-antennes opgedoken. Waarvoor die dienen is voorlopig niet helemaal duidelijk.

Journalisten van Fakt die de parochie contacteerden om te vragen of het hoofd van Jezus te huur was, kregen als antwoord dat dat niet zo was. Waarvoor die antennes dan dienden? De parochieverantwoordelijke hoorde het in Keulen donderen en beweerde van niks te weten.

Na wat rondbellen wordt het verhaal nog opmerkelijker, aldus Fakt. Een bron bij een internetprovider bevestigt dat het blad dat de antennes werden geplaatst op vraag van de parochie. Details werden niet meegedeeld, maar volgens de bron moest de antennes dienen om een soort online video surveillance-systeem op poten te zetten. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Cronos Groep betreedt defensiemarkt met nieuwe divisie

    Innovatie & Transformatie

    Australische DroneShield meldt zich in de Benelux

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft introduceert M365 E7, markeert omslag naar ai‑tijdperk

    Innovatie & Transformatie

    EU wil Huawei weren, maar kan moeilijk om Chinese reus heen

    Innovatie & Transformatie

    It-outsourcing: de sterkste spelers in vijf domeinen

    puzzel
    Innovatie & Transformatie

    Dynamate wordt vlag voor nieuwe it-groep na fusie met VanRoey

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs