Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Israëlisch Mantis Vision haalt 55 miljoen dollar op

16 juli 2018 - 09:21ActueelInnovatie & Transformatie
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Israëlische Mantis Vision heeft 55 miljoen dollar aan kapitaal opgehaald. De investeringsronde werd geleid door het Chinese Luenmei Quatum en Samsung Catalyst Fund. Mantis Vision maakt 3D capturing- en sharing-technologie.

De technologie van Mantis Vision kan in verschillende toepassingen ingezet worden, waaronder 3D-camera’s voor smartphone, 3D-gezichtsherkenning, augmented reality en professionele 3D-scanners. In mei kondigde het bedrijf aan dat het Chinese smartphonemerk Xiaomi zijn technologie in een van zijn telefoons gaat gebruiken.

De investeerders die nu geld in het bedrijf pompen, zijn geen onbekenden voor Mantis Vision. Met Luenmei Quatum heeft het al een een tijd geleden een Chinese joint venture opgericht, Mantis Vision Technologies. Volgens de geruchtenmolen zou Samsung in zijn komende Galaxy S10-telefoon 3D-gezichtsherkenning van Mantis willen inbouwen.

Mantis werd in 2005 opgericht en heeft tot nog toe al zo’n 83 miljoen dollar aan investeringen binnengehaald en wil tegen 2020 het aantal werknemers verdubbelen. In plaats van 140 moeten er dan zo’n 280 mensen voor het bedrijf werken.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Naamswijziging
    Innovatie & Transformatie

    Trend Micro doopt beveiligingstak om tot TrendAI

    Kwantum
    Innovatie & Transformatie

    Quantum-dreiging dichterbij dan gedacht: waarom or­ga­ni­sa­ties nu moeten handelen

    Data & AI

    Cloudar brengt Anthropic naar de Benelux

    Innovatie & Transformatie

    Kort: ING-banen weg door ai, aanpak ai-dis­cri­mi­na­tie faalt, nieuwe country manager IO

    Innovatie & Transformatie

    Cronos Groep betreedt defensiemarkt met nieuwe divisie

    Innovatie & Transformatie

    Australische DroneShield meldt zich in de Benelux

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs