Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Deal handen schudden overname

Valamis neemt e-learningpartner Componence over

07 januari 2019 - 09:59ActueelCarrièreComponenceValamis
Rik Sanders

Valamis heeft zijn Nederlandse partner Componence overgenomen. De Finse aanbieder van digitale leermiddelen wil met een lokale aanwezigheid zijn klanten in de Benelux beter ondersteunen. Daarnaast wil het internationaal groeien. Valamis opende eerder vestigingen in Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten.

Valamis biedt een zogeheten learning experience platform (LXP) dat digitale leeroplossingen combineert met analytics en een digital learning assistant, waarbij gebruik wordt gemaakt van artificial intelligence.

Topman Jussi Hurskainen stelt dat de Benelux een interessante afzetmarkt is vanwege sterke sectoren als de zakelijke dienstverlening, financiën en verzekeringen en complexe maakindustrie. Daar is een groeiende vraag naar geavanceerde online-leeromgevingen.

Het overgenomen Componence uit Amsterdam is sinds 2015 een Valamis-partner. Het bedrijf is in 2001 gestart als leverancier van oplossingen voor internet, sociale media en mobiele apparatuur. Het heeft zich gespecialiseerd als partner van Liferay, aanbieder van portaalsoftware. Daarnaast is het partner van Valamis, Atlassian en Onegini. Componence werkt samen met een offshore-vestiging in India. Tot de klanten van Componence behoren Parnassia, Philadelphia, Radboud Universiteit, het ministerie van Economische Zaken & Klimaat, HEMA en A.S. Watson.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Kort: Najaarsdag GTIA Benelux in Eindhoven, opnieuw banen weg bij Microsoft (en meer)

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    ActueelSecurity & Awareness

    Vaarwel C++ en C: VS zetten in op memory safe-programmeertalen

    security
    ActueelSecurity & Awareness

    De zware uitdaging van cloudbeveiliging

    Onderhandelingen gesprekken deal overname
    ActueelCarrière

    Brusselse EDR overgenomen door Ierse Org Group

    AchtergrondCarrière

    Ai-specialisten zijn de nieuwste voetbalvedetten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs