Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Engeland, Houses of Parliament

T-Systems opent twee kantoren in Engeland

25 april 2019 - 08:04ActueelGovernance & PrivacyDeutsche TelekomT-Systems
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Ondanks de aanhoudende onzekerheid over de Brexit heeft T-Systems een nieuw kantoor geopend in Londen. De it-dochter van Deutsche Telekom zal in mei ook in Milton Keynes nog een bijkomende vestiging openen.

Het nieuwe hoofdkwartier staat in de Londense wijk Fitzrovia en kan aan klanten en prospecten de technologieën demonstreren die T-Systems aanbiedt rond cloud, internet of things en smart cities. Tegelijkertijd kondigt het bedrijf ook aan dat het Alison Dodd aanstelt als nieuwe managing director voor Groot-Brittannië. Dodd was eerder aan de slag bij Microsoft en BSkyB.

‘In deze tijden van politieke onzekerheid hopen we dat de opening van dit kantoor aantoont dat we continu investeren in de Britse en Ierse economie en zijn talent pool van wereldklasse’, zegt Dodd. ‘En ondanks dat politieke landschap zijn klanten nog steeds op zoek naar partners die hen kunnen helpen om innovatie en zakelijke efficiëntie aan te drijven. Dat is precies wat T-Systems al achttien jaar doet in het VK en Ierland.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    T-Systems houdt Continental’s SAP in de wolken

    ActueelCloud & Infrastructuur

    T-Systems doet de grootste SAP cloud-migratie in Azië

    ActueelCloud & Infrastructuur

    T-Systems doet meer met minder datacenters

    ActueelCloud & Infrastructuur

    T-Systems neemt Microsoft Azure op in portfolio

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs