Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Phishing

Trend Micro sluit partnerschap met security-partijen

04 juni 2019 - 11:57ActueelSecurity & AwarenessTrend Micro
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Beveiliger Trend Micro heeft een partnership afgesloten met vier cybersecurity-opleiders om zijn klanten te helpen beschermen tegen cyberdreigingen. De vier zijn partners NINJIO, InfoSec, NextTech Security en GoldPhish.

Trend Micro zal trainingsmateriaal ter beschikking stellen via de Trend Micro Phish Insight-tool, een educatief platform met een brede bibliotheek aan trainingsmateriaal. De bedoeling is om het bewustzijn van medewerkers te vergroten en organisaties te voorzien van de resources die nodig zijn om het totale beveiligingsplaatje naar een hoger plan te krijgen.

De vier partijen die content aanleveren, zijn gekozen op basis van klantenfeedback, zegt Trend Micro. Het bedrijf wil zo tegemoet komen aan de cultuur van elke organisatie: of die nu een meer conservatieve leerstijl heeft, of net wil werken met geanimeerde storytelling. Ook de verschillende soorten vragen uit de markt moeten op die manier beantwoord worden: sommige bedrijven zijn op zoek naar micro-leerervaringen voor hun medewerkers terwijl anderen juist zoeken naar langere, gedetailleerde trainingssessies.

‘Alle bedrijven zijn tegenwoordig vatbaar voor phishing e-mails op basis van social engineering en BEC-aanvallen (business email compromise) die flinke financiële consequenties kunnen hebben en de reputatie kunnen schaden’, zegt Wendy Moore, vice president product marketing van Trend Micro. ‘We willen de digitale wereld een stukje veiliger maken en werken daarom wereldwijd samen met vier vooraanstaande organisaties voor het aanbieden van educatieve bronnen binnen onze gratis Phish Insight-tool. Hiermee kunnen bedrijven niet alleen de security awareness van medewerkers testen, maar deze ook daadwerkelijk vergroten.’

BEC-aanvallen kostten bedrijven wereldwijd naar schatting bijna 1,3 miljard dollar in 2018, aldus Trend Micro. Dat is meer dan elke andere dreiging. Bovendien worden phishing e-mails gelinkt aan een derde van alle data-inbreuken en 94 procent van alle malware die vorig jaar verscheen.

De trainingcontent van Trend Micro is volledig gratis voor klanten, voor de eerste zes maanden tijdens de beta-periode.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Zo bijt je nooit meer in een phishingmail

    ActueelSecurity & Awareness

    ‘Phishing blijft het grootste veiligheidsprobleem’

    phishing
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Bijna 10.000 gevallen van phishing in België

    Phishing
    ActueelSecurity & Awareness

    Phishing via wachtwoordherstel blijft ‘succesvol’

    Cloudeducatie
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Trend Micro neemt Cloud Conformity over

    Twitter
    ActueelSecurity & Awareness

    Twitter is speeltuin voor cybercriminelen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs