Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Internetbank N26 tankt 470 miljoen dollar bij

18 juli 2019 - 08:05ActueelFinanciële dienstverlening
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De van oorsprong Duitse internetbank N26 heeft nieuwe een kapitaalsinjectie van 470 miljoen dollar achter de rug. Het waren de bestaande aandeelhouders die voor het extra geld zorgden.

Deze kapitaalsronde waardeert de internetbank op 3,5 miljard dollar, waardoor het bedrijf meteen bij de meest waardevolle startups in Europa behoort. De fondsen zullen gebruikt worden om verdere internationale expansie mogelijk te maken, vooral in Europa, Brazilië en de Verenigde Staten, het team te laten groeien en later dit jaar extra functies uit te rollen. Zo komt er binnenkort een nieuwe feature die ‘Shared Spaces’ werd gedoopt. Daarmee kunnen klanten een rekening delen met maximaal tien personen, bijvoorbeeld wanneer verschillende mensen samen een flat huren.

Momenteel werken zo’n 1.300 mensen voor N26, in de laatste twaalf maanden is het personeelsbestand bij de bank ongeveer verdriedubbeld. Desondanks staan er nog heel wat vacatures open in de kantoren in Berlijn, New York, Barcelona, Wenen en Sao Paolo. De bank werd in januari 2015 gelanceerd en heeft nu ongeveer 3,5 miljoen klanten in 24 Europese landen. Maandelijks worden zo’n zestien miljoen transacties verwerkt. In de VS is N26 sinds vorige week actief.

Bij de investeerders behoren onder andere Insight Venture Partners, GIC, Tencent, Allianz X, Valar Ventures van Peter Thiel, Earlybird Venture Capital en Greyhound Capital. Tot op heden heeft N26 meer dan 670 miljoen dollar opgehaald.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    internetbank kredietkaart fintech bankieren
    ActueelFinanciële dienstverlening

    Fintech-bank N26 haalt 262 miljoen euro op

    mobiel iphone smartphone
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Belg omarmt eindelijk mobiel bankieren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs