Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Puzzel

Atos koopt id-management-specialist IDnomic

10 oktober 2019 - 08:35ActueelInnovatie & TransformatieAtos
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Atos heeft de acquisitie van IDnomic, specialist in digital identity management, voltooid. De acquisitie stelt de van oorsprong Franse it-dienstverlener in staat het aanbod van digital identity management-tools en oplossingen gericht op public key infrastructure uit te breiden.

Public key infrastructure (pki)-technologie is een systeem waarmee de uitgifte en het beheer van digitale certificaten wordt gerealiseerd. Doel ervan is de digitale identiteit van burgers, machines of aan elkaar verbonden objecten te beschermen. Bij de saas-oplossingen van IDnomic gaat het vooral om systemen gericht op identity en access management (processen gericht op het administreren en beheren van gebruikers in een netwerk en op de toegangscontrole), dataprotectie, het beheer van veiligheidscertificaten en iot-beveiligingsoplossingen.

‘Voor Atos betekent de acquisitie dat het zijn aanbod op het gebied van digital identity management kan verrijken. De betrouwbaarheid is in feite in de oplossingen ingebouwd vanwege de grote expertise van IDnomic op het gebied van pki. Ook wordt het aanbod van Atos uitgebreid met geautomatiseerde certificate lifecycle management-oplossingen die worden aangeboden op basis van een schaalbaar as-a-service-model’, aldus Ralf Helkenberg, securityspecialist bij IDC.

Bij Atos is men (uiteraard) tevreden over de overname. ‘We zijn er trots op dat IDnomic onderdeel wordt van onze organisatie. De overname van IDnomic vergroot onze mogelijkheden om klanten te ondersteunen bij vraagstukken op het gebied van cybersecurity. Deze acquisitie stelt ons in staat ons internationale leiderschap te versterken en in te spelen op nieuwe uitdagingen die zijn gerelateerd aan de hybride cloud, de automatisering van het beheer van certificaten en iot’, zegt Atos-topman Pierre Barnabé.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Supercomputer
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Supercomputer Atos breekt vier wereldrecords

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Atos krijgt rol in nieuw sociaal netwerk

    ActueelGovernance & Privacy

    Atos groeit door data en cybersecurity-tak

    Supercomputer
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Atos verbetert Europese weersvoorspellingen

    ActueelCarrière

    Atos zoekt ai-bollebozen voor wedstrijd

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs