Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Puzzel

Amerikaanse Workfront neemt Atiim over

15 oktober 2019 - 14:33ActueelGovernance & PrivacyWorkfront
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Amerikaanse Workfront, gespecialiseerd in werk-managementsoftware, heeft het eveneens Amerikaanse Atiim gekocht, pionier op het gebied van ´goal-managementsoftware´ voor bedrijven.

Door uit te breiden met goal-managementmogelijkheden, wil Workfront ondernemers in staat stellen om bedrijfs- en persoonlijke doelen en de belangrijkste resultaten te beheren vanuit een enkelvoudig platform. 

Op basis van Atiim’s tools, zal Workfront begin 2020 het nieuwe softwareproduct Workfront Goals introduceren. Die is ontworpen om grote organisaties te helpen om mensen en taakgroepen op een lijn te brengen en de bedrijfsdoelen effectief en efficiënt te laten realiseren. Workfront Goals biedt daartoe één platform om de doelen te bepalen en te bewaken, om het werk te beheren, om de voortgang te volgen en om de resultaten te meten.

‘Mensen presteren optimaal wanneer ze hun rol begrijpen, het doel duidelijk voor ogen hebben, en begrijpen hoe hun individuele en groepswerk helpt om gezamenlijk de bedrijfsdoelen te bereiken’, zegt Steven ZoBell, product- en technologiemanager van Workfront. ‘De uitbreiding met Workfront Goals betekent een doorbraak in het work management waar Workfront voor staat, doordat het de essentiële mogelijkheden biedt die bedrijven nodig hebben om mensen in lijn met de strategische doelen en doelstellingen te laten werken, wat het uiteindelijke bedrijfsresultaat sterk verbetert.’

Leidinggevenden krijgen met Workfront Goals de mogelijkheid om hun mensen beter te motiveren en gericht samen te laten werken en beschikken over tools en inzichten om het werk – dat in het verlengde ligt van de bedrijfsdoelen – te beheren en te prioriteren. Groepsleden worden ondersteund met de benodigde informatie, zodat zij hun persoonlijke doelen in lijn kunnen brengen met de bedrijfsdoelen en beter kunnen begrijpen waarin en waarom hun werk belangrijk is om die doelen te bereiken. 

Onder meer Cisco, Comcast, Fender, TSB en Fossil Group zijn al klant bij Workfront. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Deal handen schudden overname
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Adobe betaalt anderhalf miljard dollar voor Workfront

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs