Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
VR virtual reality

Vection lanceert vr- en ar-platform FrameS

02 december 2019 - 11:44ActueelWerkplek & Beheer
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het Australische Vection, gespecialiseerd in virtual reality, artifical reality en 3D, heeft FrameS, zijn eigen VR-platform, gelanceerd in zijn Europese distributienetwerk. Er komen twee versies: de Presenter Edition voor 179 euro per maand per gebruiker en de Enhancer Edition voor 299 euro.

FrameS is een collaboratief designplatform voor fotorealistische 3D-modelling en -design. Het bedrijf lanceert het product met negen niet nader genoemde distributiepartners die samen negenduizend klanten hebben waaronder Gucci, Ferrari, Maserati en Duracell. 

Met FrameS kan een virtuele ruimte opgezet worden waar meerdere mensen samenwerken, ongeacht waar ze zich bevinden. Vection zal lokale distributeurs ondersteunen met training en opleiding. 

Binnenkort komt er ook een plugin beschikbaar voor het CAD-programma Rhino3D, waarmee FrameS kan inhaken op de mogelijkheden van deze software en de anderhalf miljoen klanten ervan. Ook voor SolidWorks, AutoCAD, Siemens NX en Altium Designer zijn er plugins beschikbaar of in de maak. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Virtual Reality VR Vive
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vection levert virtual reality aan Volvo

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs