Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Salesforce koopt Vlocity voor 1,2 miljard euro

27 februari 2020 - 08:32ActueelInnovatie & TransformatieSalesforce
Christel Dieleman
Christel Dieleman

De Amerikaanse crm-gigant Salesforce neemt Vlocity over. Dit bedrijf, dat in de Benelux vanuit Rotterdam aangestuurd wordt, biedt industriespecifeke cloud- en mobiele software gebaseerd op het Salesforce-platform. Salesforce legt voor Vlocity een slordige 1,2 miljard euro op tafel.

Specifiek richt Vlocity zich op de sectoren communicatie, media- en entertainment, energie, verzekeringen, gezondheidszorg en overheid. Klanten in de Benelux zijn onder meer KPN, ABN Amro, Orange en Engie. Salesforce noemt het belangrijk voor haar klanten dat ze producten hebben die de ‘taal van hun branche’ spreken. Met de kenmerken van Vlocity wil Salesforce de mogelijkheden in de diverse branches en de kennis van de producten binnen die sectoren vergroten en het bedrijven in die bedrijfstakken mogelijk maken om digitaal (verder) te transformeren.

Toegang tot partners

Op de site van Vlocity bedankt ceo en oprichter David Schmaier uitgebreid de system integration partners en de onafhankelijke softwarepartners voor de groei van het bedrijf wat geleid heeft tot de overname.

Sunil Kumar Verma, analist bij GlobalData, benadrukt het belang voor Salesforce van de toegang tot het partnerkanaal van Vlocity. ‘Salesforce heeft dankzij de overname toegang tot partners vanuit het Vlocity Industry Partner (VIP) Program. Grote namen uit dit programma zijn technologiepartners als IBM, Adobe en Accenture en consulting partners als Accenture, Deloitte, Capgemini, PWC, Infosys en Cognizant.’

Overnamepad

Salesforce is al langere tijd op overnamepad. Vorig jaar nam het bedrijf ClickSoftware over voor 1,2 miljard euro. Ook kocht het in hetzelfde jaar Tableau Software, dat eveneens specialist is in data-analyse, voor maar liefst vijftien miljard euro. In 2018 werd het Israëlische Datorama ingelijfd, een specialist in marketing analytics. De overnameprijs was destijds naar verluidt ruim 730 miljoen euro. In datzelfde jaar werd ten slotte ook Mulesoft overgenomen voor zes miljard euro.

Meer over

Salesforce

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Cognizant aast op Salesforce-expert El-Technologies

    country leader belux Salesforce
    ActueelCarrière

    Max Swerdlow country leader Salesforce BeLux

    cloud computing
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Salesforce verruilt eigen datacenter voor Azure

    ActueelData & AI

    Salesforce kiepert Exxon uit Dow Jones

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs