Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Verhuizen

Brightest verhuist naar nieuw kantoor in Genk

06 mei 2020 - 08:24ActueelInnovatie & TransformatieBrightest
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Testspecialist Brightest opent een nieuw kantoor in Limburg. Daarmee toont het bedrijf zijn groeiambitie in de regio. David Vandingenen en Kevin Pieters zullen het kantoor leiden. Doel is om in twee jaar tijd vijfentwintig nieuwe medewerkers aan te trekken.

Brightest groeide sinds de oprichting in 2016 uit tot een toonaangevende speler in software-testing met 65 medewerkers. De keuze voor een extra vestiging is een strategische beslissing, vertelt managing partner Koen De Wilde. ‘Een kantoor in het oosten van het land laat ons toe om nieuwe klanten en medewerkers aan te trekken in de regio. Deze vestiging is een uitvalsbasis om onze activiteit in Brabant en Luik te versterken, maar ook die over de Nederlandse grens, in Maastricht en Eindhoven.’

Met de Hogeschool PXL in Hasselt en de Thomas More-hogeschool in Geel studeert er in de regio heel wat it-talent af. ‘Limburgers werken het liefst in eigen streek’, vertelt Kevin Pieters, die samen met David Vandingenen het kantoor zal leiden. ‘Dat is een opportuniteit voor ons. We zetten sterk in op het aantrekken van lokaal talent dat in de toekomst op ons kantoor en bij onze klanten in de streek aan de slag zal gaan.’ Zelf kennen ze de regio goed: Pieters is afkomstig uit Hasselt en Vandingenen woont in Oudsbergen (Meeuwen). Beiden hebben een jarenlange ervaring in de testingwereld.

De Limburgse vestiging is het derde kantoor voor Brightest, naast het hoofdkwartier in Kontich en het flex-kantoor in de Ghelamco Arena in Gent.

Meer over

OfficeTesting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Software testing
    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Brightest is gespecialiseerd in software testing

    Software testing
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Start-up Brightest gaat software testen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Softwaretester Brightest trekt naar Gent

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs