Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Colt en Atos bouwen contactcentre-as-a-service

06 november 2020 - 09:30ActueelCloud & InfrastructuurAtos
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Colt Technology en Atos gaan samen nieuwe oplossingen bouwen voor contactcentra in de cloud. Colt zal zijn eigen contactcentre-as-a-service (ccaas) combineren met met zijn cloudtelefonie, het wereldwijde Colt IQ Network en het Cloud Contact Centre powered by CXone van Atos.

Het Colt-ccaas zal gebruik maken van het CXone-platform van NICE inContact. Dat is een Amerikaans bedrijf waar Atos vorig jaar een samenwerkingsverband mee sloot. De nieuwe gezamenlijke oplossing moet organisaties in staat stellen klanten via elk contact een naadloze ervaring te bieden. Dat contact kan via elk kanaal verlopen: telefoon, social media, chatsessies of ai-chatbots. Ccaas biedt bedrijven de mogelijkheid meer klantenserviceprocessen in de cloud steken en om een virtueel contactcenter op te zetten. Tegelijkertijd is het volledig geïntegreerd met de crm-systemen van bedrijven.

‘Dankzij deze samenwerking kunnen klanten van Colt profiteren van een uitmuntende prijs-kwaliteitverhouding, diensten van grootzakelijk niveau en een onvervalste omnichannel-contactcenter-oplossing die onmisbaar is voor een succesvolle klantenervaring’, zegt Robert Vassoyan, hoofd UCC bij Atos.

Colt-ccaas zal in het eerste kwartaal van 2021 in Europa verkrijgbaar zijn.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    servers datacenter
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kevlinx sluit Brussels datacenter aan op Colt-netwerk

    hoofdkwartier
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Atos slaat drie overnames in een klap

    Supercomputer
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Atos bouwt Europese supercomputer

    Netwerken
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Colt versterkt IQ-netwerk in Benelux

    ceo Colt
    ActueelCarrière

    Colt stelt Keri Gilder aan als nieuwe ceo

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Colt en Getlink leggen fiber in Kanaaltunnel

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs